Fighting for peace is like fucking for virginity...

last.fm

mp3 player

Kontakt

ICQ: 338328204 Offline forever

Jabber a e-mail: johnny64(kyslá_ryba)swissjabber(puntík)org Jabber Online Status Indicator

Skype: johnny64-konik SKYPE Online Status Indicator

Talker: Smejoland, CrAzY Talker

IRC: #LubomirR @ OperaNet, #iPodLinux @ freenode

Kalendár

« August 2018 »
P U S Š P S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

RSS

RSS Articles

Googoth

Dnešný koncert Freedom Call

Kategória: Hudba, môj únik z reality
Uložené: 2007 október 11, Štvrtok 20:42

Hmm, niektorí možno viete, že som sa dnes chystal na koncert skupiny Freedom Call v PKO. Že prečo o ňom píšem už teraz, keď nemal skončiť pred desiatou? Ešte pred pár hodinami som sa tešil, ako v noci, keď prídem domov, napíšem sem, ako úžasne bolo. Poďme však pekne od začiatku...

Niekoľko týždňov dozadu, keď som ešte chodil na tréningy, smo sa pred šermom dozvedel, že budú dnes koncertovať v BA. Tak som tak váhal, vlastne až do posledného víkendu. Potom som sa spýtal rodičov, či budem môcť ísť a vraj hej. Tak som začal zháňať niekoho, s kým by som išiel, nakoniec som sa dohodol s Maťom zo šermu. Vraj mali ísť ešte Mišo, Jaero a nejaký jeho spolužiak.

V utorok som si kúpil lístok. Všetko vyzeralo krásne. Teta predavačka z Ticketportalu nemala žiadne komentáre, lístok som dostal presne taký, aký som chcel. Tak som bol celý čas napichaný, že hurá, pôjdem na koncert.

Dneska sme kúsok po štvrť na sedem s Allou pre dnes skončili s opravovaním ôsmeho rpíkladu z Riešok, rozlúčili sme sa a ja som sadol na električku (presnejšie, v električke som stál) z Kapucínskej smerom k PKO. Akurát uprostred tunela mi zvonil mobil, Maťo sa pýtal, kde som. Tak že ma počká pred vchodom. Vystúpil som z električky, pred vchodom postávalo zopár čierno odetých vlasatých kreatúr. Celý nedočkavý som sa pohol smerom k Pekáču. Keď tu zrazu mi zvoní mobil znova. Maťo. Čo asi po mne môže chcieť? ``Ani sem nechoď, koncert vraj zrušili...'' ČOŽE?!

Takže mi neostalo nič iné, ako pobrať sa späť domov. A čo teraz? Zjavne o zrušení nevedelo veľa ľudí. Súdim minimálne z množstva ľudí, čo tam došli. A ako to, že o tom usporiadateľ nedal vedieť zavčasu? Niekto tam spomenul, že vraj koncert presunú na jar budúceho roka.

Pozrel som web usporiadateľa. Podľa správy s nepríliš výrazným odkazom na kraji webu mal dotyčný pravdu. Všimnite si dátum zverejnenia informácie: 8. október... Ja by som minimálne očakával oznam podobný ako v prípade zrušenia MTF, kedy tam bol obrázok na celú úvodnú stránku. V pondelok som totiž pozeral ten web, ale pozeral som iba v sekcii Koncerty, kde som nič zaujímavé nenašiel, podľa čoho som usúdil, že koncert asi neorganizuje EPG. Síce ma potom prekvapilo, keď som to videl napísané na lístku, ale neriešil som to. Prekvapuje ma ďalšia vec -- na stránke Ticketportalu sa nič o zmene nepísalo. Tento koncert je už na ich webe nenájditeľný, lebo podľa systému sa už udial.

Takže čo teraz? Nuž, musím dúfať, že ten koncert nepresunú na nejaký termín kryjúci sa s nejakým sústredkom. Lebo ak hej, budem seriózne nakakaný.

Trvalý odkaz
Aryanna
2007 október 11, Štvrtok 20:58; IP: 84.16.32.99
njn, tomu sa vravi smola... ale snad to bude v rozumnom termine... sak sa uvidi, az bude... :)
Mustang
2007 október 14, Nedeľa 22:25; IP: 195.168.238.66
ani si sa nepochvalil, az teraz citam... no, dost smola... keby to tak presunuli na leto, to by som mohla ist aj ja:o)
Powered by sBLOG XHTML 1.0 Strict PHP CSS
Miestny čas: 2018 august 21, Utorok 02:09 GMT+1
Powered by sBLOG © 2005 Servous