Fighting for peace is like fucking for virginity...

last.fm

mp3 player

Kontakt

ICQ: 338328204 Offline forever

Jabber a e-mail: johnny64(kyslá_ryba)swissjabber(puntík)org Jabber Online Status Indicator

Skype: johnny64-konik SKYPE Online Status Indicator

Talker: Smejoland, CrAzY Talker

IRC: #LubomirR @ OperaNet, #iPodLinux @ freenode

Kalendár

« September 2018 »
P U S Š P S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

RSS

RSS Articles

Googoth

Dnešný úžasný deň v škole...

Kategória: Å kola a podobné zverstvá
Uložené: 2007 máj 29, Utorok 20:42, Zmenené.: 2007 september 23, Nedeľa 18:04

Už vstávanie mi dnes ráno išlo nejak ťažko. Asi som sa nejak blbo vyspal. A ešte po včerajšom tréningu som dobitý a všetko ma bolelo.

Keď som ráno došiel do školy 10 minút pred ôsmou, iba som čumel, prečo keď bola fyzikálna učebňa, kde sme mali mať labáky, zavretá, v našej triede (ktorá sa nachádza hneď vedľa fyziky) nikto nebol. Išiel som pre istotu pozrieť na nástenku so suplovaním, kde bol včera na dnes napísaný normálny rozvrh, len namiesto slovenčiny sme mali mať chémiu. Riadky pre 3. AF (nás) a 3. BF boli preškrtnuté červenou fixkou a dole bola nejaká nečitateľná poznámka, čo tam včera určite nebola.

Tak som sa vrátil do triedy a akurát tam došla jedna spolužiačka. 5 minút do ôsmej. Jasné, väčšina triedy je na splave. V tom prípade asi nemá zmysel, aby sme mali kompletný rozvrh, ešte k tomu rozdelený na skupiny, keď nás nemalo dôjsť viac než 6. Tak sme našli fyzikárku, tá sa tvárila, že nám dá nejakú robotu. Triedna mi ešte dala moje a Ninine KMS (2. a 3. sériu).

Po chvíli došli ešte ďalšie 3 spolužiačky. Prvé dve hodiny sme prekaprili v triede nič nerobiac a diskutujúc. Potom sa išli dve spolužiačky spýtať zástupcu, či tam musíme trčať a nič nerobiť. To je mimochodom človek, čo zostavuje rozvrhy. Ten povedal, že on včera pri zostavovaní rozvrhov zabudol, že väčšina tretieho ročníka má byť dnes na splave. No super. Tiež nás učí chémiu, ktorú sme mali mať ako tretiu hodinu. No a vyhlásil, že na ňu nemôže dojsť, lebo má poradu. Nemohol na to myslieť už včera?

Toto sa stane asi fakt len na Metodke. Tak nakoniec sme mali prvé dve hodiny úplne voľno a nudu. Tretiu a štvrtú hodinu sme mali s lektorkou a pozerali sme nejaké krátke filmíky a potom humusné francúzske hip-hopové klipy od ``otér angažé'' (ľudia, čo si myslia, že produkujú hudbu a miešajú sa do politiky) na tému altérité (všetko čo má niečo do činenia s vetou ``Všetci ľudia sú navzájom rôzni a rovnocenní.''). Mimochodom, toto sa my učíme na francúzštine. Tiež sa pýtate, čo to má do činenia s francúzštinou? (-;

Celý čas mi bolo tak akurát na nič, všetko ma bolelo a bol som unavený, ale nie ospalý, čiže aj keď som sa natiahol na lavicu, bolo mi to tak na dve veci. Namiesto toho som mohol ráno ostať v posteli a oddychovať.

Jednoducho... Deň jak hovado. Kto by taký nechcel zažiť?

Trvalý odkaz
Powered by sBLOG XHTML 1.0 Strict PHP CSS
Miestny čas: 2018 september 22, Sobota 15:51 GMT+1
Powered by sBLOG © 2005 Servous